Чоловічий турнір з водного поло на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 пройде в Будапешті (Угорщина) від 17 до 29 липня.[1]
Команди
- Африка
- ПАР
- Америка
- Азія
- Японія
- Казахстан
- Європа
- Океанія
- Австралія
Груповий етап
Група A
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | Бразилія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Чорногорія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Казахстан | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Канада | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Перші матчі будуть зіграні 17 липня 2017. Джерело:
17 липня 2017 09:30 | Бразилія | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
17 липня 2017 10:50 | Чорногорія | – | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 18:50 | Канада | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 21:30 | Бразилія | – | Чорногорія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 17:30 | Бразилія | – | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 18:50 | Чорногорія | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Група B
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | Франція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Австралія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Італія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Угорщина (H) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Перші матчі будуть зіграні 17 липня 2017. Джерело:
(H) Господар.
17 липня 2017 12:10 | Франція | – | Італія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
17 липня 2017 20:10 | Австралія | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 09:30 | Франція | – | Австралія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 20:10 | Угорщина | – | Італія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 20:10 | Франція | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 21:30 | Австралія | – | Італія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Група C
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | Іспанія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Сербія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Греція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ПАР | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Перші матчі будуть зіграні 17 липня 2017. Джерело:
17 липня 2017 13:30 | Іспанія | – | Греція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
17 липня 2017 17:30 | Сербія | – | ПАР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 10:50 | ПАР | – | Греція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 12:10 | Іспанія | – | Сербія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 09:30 | Іспанія | – | ПАР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Група D
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
1 | США | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Японія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Хорватія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Росія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Перші матчі будуть зіграні 17 липня 2017. Джерело:
17 липня 2017 18:50 | США | – | Хорватія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
17 липня 2017 21:30 | Японія | – | Росія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 13:30 | Росія | – | Хорватія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
19 липня 2017 17:30 | США | – | Японія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 12:10 | США | – | Росія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
21 липня 2017 13:30 | Японія | – | Хорватія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Ігри на вибування
Сітка
- Чемпіонська сітка
| Плей-оф | | Чвертьфінали | | Півфінали | | Фінал |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|
|
| 25 липня |
| |
| A1 | |
| 23 липня |
| | | | | |
| C2 | |
| | 27 липня |
| D3 | | |
| | |
| |
| | | | |
|
| 25 липня | |
| |
| B1 | |
| 23 липня |
| | | | | |
| C3 | |
| | 29 липня |
| D2 | | |
| | |
| |
| | | |
|
| 25 липня | |
| |
| C1 | |
| 23 липня |
| | | | | |
| A2 | |
| | 27 липня |
| B3 | | |
| | |
| |
| | | | | Матч за третє місце |
|
| 25 липня | | 29 липня |
| |
| D1 | | | |
| 23 липня |
| | | | | | | |
| A3 | |
| | |
| B2 | | |
|
- Сітка за 5-те місце
| Півфінали за 5–8-ме місця | | Матч за п'яте місце |
| | | | | | |
| 27 липня | | |
|
| | |
| 29 липня |
| | | |
| | |
| 27 липня |
| | | |
| | |
| |
| | | |
| Матч за сьоме місце |
| |
| 29 липня |
|
| | |
|
| | |
- Сітка за 9-те місце
| Півфінали за 9–12-те місця | | Матч за дев'яте місце |
| | | | | | |
| 25 липня | | |
|
| | |
| 27 липня |
| | | |
| | |
| 25 липня |
| | | |
| | |
| |
| | | |
| Матч за одинадцяте місце |
| |
| 27 липня |
|
| | |
|
| | |
- Сітка за 13-те місце
| Півфінали за 13–16-те місця | | Матч за 13-те місце |
| | | | | | |
| 23 липня | | |
|
| A4 | |
| 25 липня |
| B4 | | |
| | |
| 23 липня |
| | | |
| C4 | |
| |
| D4 | | |
| Матч за 15-те місце |
| |
| 25 липня |
|
| | |
|
| | |
Плей-оф
23 липня 2017 13:30 | A2 | – | B3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
23 липня 2017 15:00 | A3 | – | B2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
23 липня 2017 20:30 | C2 | – | D3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
23 липня 2017 22:00 | C3 | – | D2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Чвертьфінали
25 липня 2017 14:50 | A1 | – | WPO1 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
25 липня 2017 16:10 | B1 | – | WPO2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
25 липня 2017 20:30 | C1 | – | WPO3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
25 липня 2017 22:00 | D1 | – | WPO4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали за 13-16-те місця
23 липня 2017 10:30 | A4 | – | B4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
23 липня 2017 12:00 | C4 | – | D4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали за 9-12-те місця
25 липня 2017 12:10 | LPO1 | – | LPO2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
25 липня 2017 13:30 | LPO3 | – | LPO4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали за 5-8-ме місця
27 липня 2017 13:30 | LQF1 | – | LQF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
27 липня 2017 15:00 | LQF3 | – | LQF4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Півфінали
27 липня 2017 20:30 | WQF1 | – | WQF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
27 липня 2017 22:00 | WQF3 | – | WQF4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 15-те місце
25 липня 2017 09:30 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 13-те місце
25 липня 2017 10:50 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 11-те місце
27 липня 2017 10:30 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 9-те місце
27 липня 2017 12:00 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 7-ме місце
29 липня 2017 12:00 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за 5-те місце
29 липня 2017 13:30 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Матч за третє місце
29 липня 2017 15:00 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Фінал
29 липня 2017 20:30 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Підсумкове положення
Місце | Команда |
1 ! | |
2 ! | |
3 ! | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
Примітки
- ↑ Draw & Groups - Water Polo Tournaments. Архів оригіналу за 31 липня 2017. Процитовано 16 липня 2017.
Посилання